



Джерело безперебійного живлення CMX EVAC-500BC, 19" (18-00001)
- В наличии
- Код: 18-00001
19 887 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення. Зарядний пристрій і блок живлення 24 В, два виходи 15 А і один вихід 15 А-200 А, джерело живлення 220-240 В, 50-60 Гц, з портом RS485 сертифікат EN54-16; з'єднання: 2 входи акумулятора / 2 виходи 24 В постійного струму / 2входи RS485 / 2 входи CAN; розміри 484 / 390 / 44 мм; вага 4.65 кг. Монтаж у стійку 19"
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP31 |
| Питание | 220 В |
| Потужність споживання | 300 Вт |
| Розміри | 484 / 390 / 44 мм |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Установка | Внутрішнє |
| Основные | |
| Материал корпуса | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 19 887 ₴



