Клавіатура з WiFi, з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1103MI(WF) (71-00007)
- В наличии
- Код: 71-00007
1 458 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок eWeLink; дальність зчитування карт 2-5 см; час відчинення дверей 0-99 сек; інтерфейс Wiegand 26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 користувачів; підсвічування клавіатури; живлення DC12В (30мА); пластиковий корпус; ступінь захисту IP54; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 111 / 46 / 22 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Тип | Клавиатура |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 111 / 46 / 22 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач|Клавіатура |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 458 ₴








