

Клавіатура з WiFi, з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-1202EW(WF) з підтримкою Tuya Smart, водонепроникна (71-00068)
- В наличии
- Код: 71-00068
1 247 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125kHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 2А); вхід під інтерфейс Wiegand 26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 користувачів; підсвічування клавіатури; живлення DC12В (30мА); пластиковий водонепроникний корпус; ступінь захисту IP66; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 114 / 74 / 16 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | 114 / 74 / 16 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач|Клавіатура |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Черный |
| Основные | |
| Тип | Клавиатура |
Информация для заказа
- Цена: 1 247 ₴



