



Клавіатура з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1101MFW(WF) (71-00005)
- В наличии
- Код: 71-00005
3 174 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); дальність зчитування карт 2-5 см; час відімкнення дверей 0-99 сек; вхід під інтерфейс Wiegand – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою; пам’ять 10000 карт/кодів, 300 відбитків пальця; підсвічування клавіатури; живлення DC12-24В (30мА); металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP65; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 139 / 70 / 22 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / AC 24 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 139 / 70 / 22 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач|Клавіатура |
| Установка | Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
| Основные | |
| Тип | Клавиатура |
Информация для заказа
- Цена: 3 174 ₴



