
Ключ Proxymity-key Mifare 1К BLUE (69-00030)
- В наличии
- Код: 69-00030
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ електронний безконтактний Proxymity-key. Це зручний засіб безконтактної ідентифікації широко і успішно застосовується в системах доступу і зокрема в багатоквартирних домофонах. Працює в стандарті Mifare.Кожен брелок має індивідуальний код. Робоча частота 13,56 MHz.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 35 / 28 / 5 мм |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип устройства | Брелок |
| Формат ключа | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 27 ₴



