



Зчитувач EM-Marine Trinix TRR-1103EW водонепроникний (68-00015)
- В наличии
- Код: 68-00015
545 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP68; розміри 82 / 42 / 17 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 83 / 42 / 17 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴



