Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare (13.56MHz); дальність зчитування до 5 см; інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP68; розміри 110 / 48 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 110 / 48 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴






