Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); дальність зчитування до 6 см; інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; металевий корпус; ступінь захисту IP68; розміри 105 / 50 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 105 / 50 / 20 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 882 ₴





