Зчитувач ключів Touch Memory; інтерфейс Dallas I-Button; накладний пластиковий корпус; двоколірна індикація; розміри 60 / 25 / 9 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 60 / 25 / 9 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Touch Memory |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 386 ₴






