Замок електромагнітний накладний Trinix TML-300LED (DS) 300kg (66-00007)
- В наличии
- Код: 66-00007
1 260 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електромагнітний замок з силою утримання до 280 кг; вбудований датчик стану замка; таймер затримки 0-18 сек; живлення 12/24 В; споживання струму 450 мА; світлова індикація (2 кольори); накладний монтаж; розміри 250 / 47 / 26 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 280 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик стану дверей/замка | Датчик стану замка |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12/24 В |
| Розміри | 250 / 47 / 26 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Таймер задержки | Да |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Ток потребления | 450 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 260 ₴












