


Замок електромагнітний накладний Kraft KRF-500LED 500kg (66-00004)
- В наличии
- Код: 66-00004
2 236 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електромагнітний замок з силою утримання до 500 кг; таймер затримки 0-30 сек; живлення 12/24 В; споживання струму 750 мА; світлова індикація; накладний монтаж; розміри 265 / 70 / 40 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 500 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12/24 В |
| Розміри | 265 / 70 / 40 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Ток потребления | 750 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 2 236 ₴



