


Замок електромагнітний врізний Trinix TML-300W вологозахищений (66-00009)
- В наличии
- Код: 66-00009
1 800 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електромагнітний замок з силою утримання до 300 кг; живлення 12/24 В; споживання струму 400 мА; вуличний вологозахищений корпус; врізний монтаж; розміри 285 / 50 / 30 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 300 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | 12/24 В |
| Розміри | 285 / 50 / 30 мм |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Ток потребления | 400 мА |
| Установка | Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴



