
Замок електромагнітний накладний Trinix TML-60 60kg (66-00011)
- В наличии
- Код: 66-00011
675 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електромагнітний замок з силою утримання до 60 кг; живлення 12 В; споживання струму 150 мА; накладний монтаж; розміри 80 / 35 / 25 мм. L-подібний кронштейн у комплектації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 60 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В |
| Розміри | 80 / 40 / 25 мм |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Ток потребления | 150 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴



