Замок електромоторний Trinix Fass Lock Rotor (64-00001)
- В наличии
- Код: 64-00001
1 440 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок електромоторний універсальний; металевий; ригельний; вбудований поворотний механізм відімкнення – ручка; автоматичне замикання; 3 ключі в комплекті, напруга живлення 12 В; струм споживання 600 мА; таймер затримки 9 сек; накладний монтаж; розміри 128 / 105 / 46 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Відімкнення | Ключ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 128 / 105 / 46 мм |
| Тип дверей | Дерев'яні|Металеві|Пластикові |
| Тип устройства | Замок електромоторний |
| Ток потребления | 600 мА |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴












