Замок електромеханічний Trinix TRX Fass Steel (64-00006)
- В наличии
- Код: 64-00006
1 238 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок електромеханічний; нержавіюча сталь; універсальний, для всіх типів дверей; накладний монтаж; 5 ключів підвищеної секретності у комплекті; блокування кнопки ключем зсередини; живлення 12 В, споживання 2 А; розміри 160 / 105 / 55 мм; вага 1.42 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Відімкнення | Ключ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 128 / 105 / 46 мм |
| Тип дверей | Дерев'яні|Металеві|Пластикові |
| Тип устройства | Замок електромеханічний |
| Ток потребления | 2 А |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 1 238 ₴








