



Клавіатура бездротова зі зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-2201WR White (71-00001)
- В наличии
- Код: 71-00001
974 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова клавіатура із вбудованим зчитувачем ідентифікаторів EM-Marine (125 kHz); відімкнення: код / карта: робоча частота: 433 МГц; живлення: 3 * 1.5 В ААА батарейки; матеріал корпусу: пластик; розміри: 135 / 35 / 15 мм. Сумісна з автономним замком Trinix TRL-2201WR
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип | Клавиатура |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал | Пластик |
| Питание | DC 4.5 В (3 батареї типу AAA) |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 35 / 15 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач|Клавіатура |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴



