

Дверний доводчик Trinix TDC-85BR Brown (54-00004)
- В наличии
- Код: 54-00004
974 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 60-85 кг; ширина дверей 1050 мм; регулювання швидкості зачинення (від 180° до 15°) і дохлопу (від 15° до 0°); стійкий до морозу; розміри 207 / 72 / 72 мм; колір коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 60-85 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 500000 циклів відчинення |
| Розміри | 207 / 72 / 72 мм |
| Тип устройства | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴



