Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 45-65 кг; ширина дверей 950 мм; регулювання швидкості зачинення (від 180° до 15°) і дохлопу (від 15° до 0°); стійкий до морозу; розміри 174 / 63 / 63 мм; колір коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 45-65 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 500000 циклів відчинення |
| Розміри | 220 / 35.5 / 45 мм |
| Тип устройства | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 746 ₴





