


IP-відеокамера панорамна fisheye 6Mp TVT TD-9568E3B(D/PE/AR1) f=1.07mm (77-00289)
- В наличии
- Код: 77-00289
11 295 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6Мп панорамна Fisheye IP-відеокамера; матриця: 1/2.9″ CMOS; стиснення: H.265/H.264/MJPEG; об’єктив: f=1.07 мм; чутливість: 0.068 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ увімк.); запис: 2160*2160, 25 к/с; функції: dWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, мікроSD до 256 Гб; DC12 В/PoE (IEEE802.3af); вбудований мікрофон, аудіо 1вх/1вих; тривога 1вх/1вих
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 1.07 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Вхід / Вихід із зони, Захист периметру, Перетин умовної лінії, Підрахунок людей, Розпізнавання облич |
| Внешний вид | Fisheye |
| Відеокодек | MJPEG, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Аудіовихід для динаміка |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 11 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Є |
| Питание | 12V DC/PoE |
| Підтримка браузерів | Mozilla Firefox| Opera |Google Chrome|Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | Ø 130 / 41 мм |
| Світлочутливість | 0.068 Люкс |
| Серия | E |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | Ручний , Тривога, За рухом , За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Fish-Eye|Монофокальный |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Цвет | Білий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 11 295 ₴



