

IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9423A3-LR f=7-22mm з розпізнаванням номерів (77-00034)
- В наличии
- Код: 77-00034
22 014 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.8" CMOS; Відеокомпресія: H.265/H.264/MJPEG; Моторизований об'єктив: f= 7-22мм; Чутливість: 0.005 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ вкл); Запис: 1920 x 1080, 704 х 576 - 25 к/с Функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, ВІДЕО АНАЛІТИКА (Визначення автомобільного номера), Аудіо входи: 1x вхід; Мікро SD до 128Гб, ІЧ підсвічування до 70 метрів, Ступінь захисту: IP67, живлення: DC DC12V/PoE (802.3af) Габаритні розміри: 279.5 / 100.3 / 88.9 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення фальсифікації відео|Розпізнавання автомобільних номерів |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264+ , H.265 , H.265+, H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 279.5 / 100.3 / 88.9 мм |
| Світлочутливість | 0.026 Люкс |
| Серия | A3 |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою , За тривогою , За часом , Ручний, За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | Відеокамера |
| Фокусное расстояние | 7-22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 014 ₴



