IP-відеокамера панорамна TVT TD-6424M3 (D/PE/AR2) мультисенсорна з 4 об’єктивами на 2 Мр, з фокусною відстанню 3.3 мм і кутом огляду 180°. ІЧ-відстань складає 20 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення проникнення в зону, що охороняється, виявлення перетину лінії, підрахунок людей, які знаходяться в зоні, що охороняється. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камеру TVT Digital у металевому корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Пристрій відноситься до класу проектних камер, підходить не лише для відеонагляду в особистих і бізнес-цілях, але і для проектування крупних систем.
Ключові властивості та можливості
- Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність одразу чотирьох об'єктивів з роздільною здатністю 2 Мп кожен та фокусною відстанню f=3.3 мм, які дозволяють робити панорамну зйомку з кутом огляду 180°. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS x4.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення перемещіння об’єктів, перетин лінії, вхід та вихід з регіону тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний металевий корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення переміщення об'єктів|аномального відео|вторгнення в зону|перетину лінії |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | MJPEG, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x4 |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x4 |
| Розміри | 159.7 / 288.4 / 96 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Серия | M |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
- Цена: 43 563 ₴






