


Біометричний термінал контролю доступу 2Mp TVT TD-E2128-B/TM/TP з розпізнаванням облич і вимірюванням температури (77-00172)
- В наличии
- Код: 77-00172
18 360 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біометричний термінал розпізнавання облич, в тому числі у масках, з безконтактним вимірюванням температури тіла; сенсорний 8-дюймовий LCD-екран з роздільною здатністю 1280*800 пікселів; діапазон вимірювання температури 32~43°С, точність ±0.3°С; відстань вимірювання до 5 см; 2Mp камера з подвійним об’єктивом, матриця 1/2.8" CMOS, фокусна відстань f=3.97 мм; висота розпізнавання обличчя 1.2-2.2 м, дальність розпізнавання 0.3-2 м, швидкість розпізнавання 0.5 секунд на особу, точність розпізнавання 99.7%; база шаблонів облич 20000; світлодіодне підсвічування до 3 м; вбудовані мікрофон та динамік; інтерфейси: RJ45 100M, 2 тривожні входи, 2 тривожні виходи, USB, Wiegand 26/34, RS485, вихідне реле для підключення електрозамка; слот для карти пам’яті до 128 ГБ; тампер; живлення 12 В; потужність споживання 12 Вт; розміри 271 / 161.8 / 30.8 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | LCD |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 300 / 140 / 34 мм |
| Тип устройства | Термінал |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
Информация для заказа
- Цена: 18 360 ₴



