4 Мп вандалозахищена купольна PTZ IP-відеокамера; ІЧ-підсвічування до 100 м; матриця 1/2.5" progressive scan CMOS 4МР; відеокомпресія H.265 / H.264 / MJPEG; чутливість 0.1 (день) / 0.0 (ніч) лк; об'єктив 4.7-141 мм, автофокусування; оптичний зум 30x, швидкість збільшення зуму 4 сек; огляд 360°, 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру, швидкість до 150°/сек; OSD-меню; слот для карт MicroSD до 128GB; швидкість передавання даних: 128Kbps ~ 8Mbps; тривожні: 1 вхід, 1 вихід; протоколи обміну даних: HTTP, HTTPS, IPv4/IPv6, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE; живлення DC 24 В 2.5 А, макс. 30 Вт; ступінь захисту IP66; -30°С +60°С; вага 3.7 кг, габаритні розміри: Ø 209 / 328 ммIP-відеокамера TD-8543IE на 4 Мp від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження та відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями.
Модель оснащена об'єктивом з фокусною відстанню f = 4,7-141 мм та має 30-кратний оптичний зум. Кут огляду камери становить 360° зі швидкістю повороту до 150°/сек. Установка 360 передустановок та 8 турів до 16 пресетів для кожного туру. Сучасне ІЧ-підсвічування допомагає у темний час доби бачити об'єкти на відстані до 100 метрів.
З інших переваг слід зазначити такі: сучасний формат стиснення відео Н.265, один тривожний вхід і вихід, швидкість збільшення зуму 4 сек, запис на карту пам'яті microSD до 128 Гб, вандалозахищений корпус зі ступенем захисту IP66.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зон|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | MJPEG, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Оптичний зум | 30x |
| Питание | DC 24 В |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 209 / 328 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP PTZ відеокамера |
| Фокусное расстояние | 4.7-141 мм |
| Цвет | Білий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 17 885 ₴






