5Мп IP-відеокамера; матриця: 1/2.7" CMOS; стиснення: H.265/H.264; об'єктив: 2.8-12 мм; чутливість: 0.0085 Люкс Люкс (колір) / 0 Люкс (ІЧ увімкн.); запис: 5Mp 2592x1944, 4Mp 2592x1520, 2K 2560х1440 - 20 к/с; підтримка P2P; функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 50 метрів; ступінь захисту: IP67; DC 12 В ± 25% / 12 Вт, PoE (802.3af); розміри 217.7 / 80.8 / 80.5 ммIP-відеокамера з варіофокальним об’єктивом TD-9452S3 (D/FZ/PE/AR3) на 5 Мр від TVT Digital є оптимальним вибором для охорони об’єктів як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі. Якість запису у 5 Мр надає картинці більшої деталізації та чіткості зображення. Стильний сучасний дизайн та компактні розміри дозволяють камері вписатись у будь-який інтер’єр.
Відеокамера виконана у bullet (циліндричному) виконанні. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і відстежувати в вуличних умовах зовнішній периметр. Сучасна ІЧ-підсвітка до 50 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби. Камера оснащена варіофокальним об’єктивом f=2.8-12 мм.
З основних переваг варто відмітити наступні: Підтримка Р2Р, сучасний формат стиснення відео Н.265, передача даних та живлення по технології РоE, зручний монтаж з регулювання за трьома площинами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення анормального відео|Виявлення переміщення об'єктів|Виявлення перетину лінії |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Класс защиты | IP 67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Світлочутливість | 0.0085 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 384 ₴





