5Мп IP-відеокамера; матриця: 1/2.7" CMOS; стиснення: H.265/H.264; об'єктив: 2.8-12 мм; чутливість: 0.0236 Люкс (колір) / 0 Люкс (ІЧ увімкн.); запис: 5Mp 2592x1944, 4Mp 2592x1520, 2K 2560х1440 - 20 к/с; підтримка P2P; функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 50 метрів; слот microSD до 128 Гб; ступінь захисту: IP67; DC 12 В ± 25% / 12 Вт, PoE (802.3af); розміри 217.7 / 80.8 / 80.5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Світлочутливість | 0.0236 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 440 ₴





