

IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9452E2A (D/AZ/PE/AR3) f=3.3-12mm (77-00021)
- В наличии
- Код: 77-00021
5 468 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп IP-відеокамера; матриця 1/2.5" CMOS; стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; моторизований об'єктив: f=3.3-12 мм (кути огляду 93.9°-34.8°); чутливість: 0.036 Люкс (колір), 0 Люкс з ІЧ; запис: 5Mp 2592x1944, 4 Mp 2592x1520, 2K 2560х1440; вбудований слот для MicroSD карт (до 128 Gb); вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; вбудований мікрофон; відеовихід CVBS (BNC × 1); функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 50 м; DC 12 В / PoE; IP67; розміри 217.7 / 80.5 / 80.5 мм, вага 670 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 10Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення розмиття відео|Скупчення людей|вторгнення в зону|перетину лінії |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Видеовыход | 1 CVBS |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.265 , H.265+, H.264, H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Mozilla Firefox| Opera |Google Chrome|Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Світлочутливість | 0.036 Люкс |
| Серия | E |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 3.3-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 468 ₴



