IP-відеокамера TVT TD-9544S3 (D/PE/AR2) BLACK для вуличного встановлення з роздільною здатністю 4 МП і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 30 м. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через POE. Купольний пластиковий кожух, корпус камери – метал IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9544S3 (D/PE/AR2) BLACK виконана у купольному виконанні. Камера у металевому корпусі, з пластиковим кожухом, стійка до зовнішніх впливів, з ступінню захисту IP67 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Сучасна ІЧ-підсвітка на 30 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 4 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2560*1440 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики – перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об’єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології POE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Підтримка технології P2P, камера виходить в Інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
- Вбудований слот для MicroSD – карт до 128 ГБ.
- Камера оснащенавбудованим мікрофоном.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамики | Аудіовихід для динаміка |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Mozilla Firefox| Opera |Google Chrome|Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.011 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Цвет | Чёрный |
- Цена: 3 136 ₴





