2 Mp IP-відеокамера; матриця 1/2.8“ CMOS; об’єктив f=2.8 мм; відеокомпресія H.265 / H.264; ІЧ-підсвічування до 20 м; вбудований мікрофон; світлочутливість 0.0126 Люкс, при F1.2, AGC увімк. / 0 Люкс з ІЧ; механічний ІЧ-фільтр; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); мережа RJ45; бітрейт 64Kbps ~ 4Mbps; живлення DC 12 В/PoE; ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 94.8 / 82.8 мм; вага 287 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 4Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Mozilla Firefox| Opera |Google Chrome|Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -20°C ~ +55°C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 94.8 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.0126 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 1 786 ₴






