IP-відеокамера TD-9422S3B (D/PE/AR3) BLACK для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через PoE. Циліндричний металевий корпус із класом захисту IP67.
Застосування
Завдяки міцному антивандальному металевому корпусу і класу захисту IP67 циліндричну IP-відеокамеру TD-9421S3B (D/PE/AR2) можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики – перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Вбудований слот для MicroSD карт до 128 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення людини|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовходи | 1 |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Аудіовхід для мікрофона |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Mozilla Firefox| Opera |Google Chrome|Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 217.8 / 80.5 / 80.3 мм |
| Світлочутливість | 0.035 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Цвет | Чёрный |
- Цена: 2 870 ₴




