2 Mp IP-відеокамера; Матрица 1/2.9″ CMOS; ІЧ-підсвічування до 50м; Вбудований мікрофон; відеокомпресія H.265 / H.264; Роздільна здатність 2 Mp (1920 * 1080); 0.035 Люкс, при (F1.2, AGC вкл.) / 0 Люкс з ІЧ; Механічний ІЧ-фільтр; Об’єктив f = 2,8-12 мм; регулювання кута огляду: нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °; Мережа: RJ45; Бітрейт: 32Kbps – 4Mbps; Живлення DC 12 / PoE; Запис на micro SD карту (до 128Гб); Ступінь захисту IP 67; P2P, Габаритні розміри: Ø 111.5 / 99.6; Вага 0.64 кгIP-відеокамера TD-9525S3B BLACK (D/FZ/PE/AR3) на 2 Мр від TVT Digital є відмінним вибором для охорони об’єктів як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі. Ідеальне співвідношення ціни та якості робить модель доступною та практичною. Стильний сучасний дизайн та компактні розміри дозволяють камері вписатись у будь-який інтер’єр.
Відеокамера виконана у купольному виконанні. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і відстежувати в вуличних умовах зовнішній периметр. Камера оснащена регульованим варіофокальним об’єктивом f=2.8-12 мм)
З основних переваг варто відмітити наступні: P2P, сучасний формат стиснення відео Н.265, вбудований мікрофон, передача даних та живлення по технології РоЕ, зручний монтаж з регулювання за трьома площинами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення розмиття відео|вторгнення в зону|залишених предметів|перетину лінії |
| Внешний вид | Купольна |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Аудіовхід для мікрофона|Вбудований мікрофон |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Mozilla Firefox| Opera |Google Chrome|Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 111.5 / 99.6 мм |
| Світлочутливість | 0.035 Люкс |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 3 236 ₴




