IP-відеокамера TD-9524S3L (D/PE/AR1) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 МП і фокусною відстанню 2.8 ММ, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через POE. Купольний пластиковий кожух, корпус камери - метал, із класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TD-9524S3L (D/PE/AR1) виконана у купольному виконанні. Камера у металевому корпусі з пластиковим кожухом, стійка до зовнішніх впливів, з ступінню захисту з IP67 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Сучасна ІЧ-підсвітка на 20 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики – перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об’єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології POE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Підтримка технології P2P, камера виходить в Інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
- Камера оснащена вбудованим мікрофоном.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | MJPEG, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 2 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/3.2" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.012 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | Ручний , Тривога, За рухом , За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
- Цена: 1 697 ₴





