16-канальний гібридний АHD / HD-TV / HD-CVI / CVBS +8 каналів IP (5MP) відеореєстратор. Швидкість запису на канал: 1080P - 12 к / с, / 720P - 25к / с / WD1 - 25 к / с / Вхід BNC x16, виходи: HDMI (1080) х1 / VGA (1080) х1, аудіо (RCA): вхід x8 / вихід x1, тривожні: вхід х16 / вихід х4, RS485 x1; мережа RJ45 GIGA Ethernet, перегляд архіву: локально / віддалено 24/24 каналу, USB 2.0 х2, HDD (SATA) х2 до 8ТБ, e-SATA × 1, живлення DC: 12V / 4А, розміри: 380 x 268 x 52 ммВідеореєстратор TD-2716TE-HC від TVT Digital - це 16-канальний гібридний пристрій для запису, зберігання та відтворення відео в форматах АHD, HD-TVI, HD-CVI і CVBS. Максимальна якість запису - 2 Мр. Також можливе додаткове підключення 8 відеокамер формату IP (5 Мр).
Значною перевагою нової лінійки даних реєстраторів є наявність таких вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики як перетин лінії, вторгнення в зону, інтелектуальний пошук інформації в архіві.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілий ряд переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі і обробки даних без втрати якості; поліпшується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відзначити наступні: 16 відеовходів BNC, 1 відеовихід HDMI (1080) / VGA (1080), 8 аудіовходів та 1 аудіовихід, 16 тривожних входів і 4 тривожних вsхода, інтерфейс RS485, мережа RJ45 GIGA Ethernet, перегляд архіву локально / віддалено 24/24 каналів, 2 порти USB2.0, підтримка двох HDD (SATA) до 8ТБ, інтерфейс e-SATA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 16/4 |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Видеовыход | HDMI|SPOT|VGA |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | 1000 Mb (RJ45 x 1) |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 5 Мп, 2 Мп, 4 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / 4 А |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 5 Мп |
| Розміри | 440 / 393 / 70 мм |
| Серия | S |
| Скорость записи | 2 Мп (25 к/с) |5 Мп (12 к/с ) |IP канал (25к/с) |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Тип устройства | Відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | MHD |
| Функції перегляду | Zoom , Відтворення , Пауза, FB, FF |
Информация для заказа
- Цена: 9 781 ₴





