8-ми канальний мережевий відеореєстратор, що працює з роздільною здатністю 6MP в форматі H.264, H.265; вхідний / вихідний потоки 64Mbps / 64Mbps; підтримка роботи з iOS, Android пристроями; відеовихід: HDMI x 1, VGA x 1; перегляд архіву камер: локально / по мережі 8/8; мережа: RJ45 100 Mbps, USB 2.0 x 2; HDD: SATA3.0 x 1; живлення: DC 12V / 1,5A; розміри 255 / 222 / 43 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | 100 Mb (RJ45 x 1) |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Можливі роздільні здатності запису | 3 Мп , 4 Мп , 5 Мп , 2 Мп, 6 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / 1.5 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 6 Мп |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB І FF І Zoom І Відтворення І Пауза |
Информация для заказа
- Цена: 2 977 ₴



