128-ми канальний мережевий відеореєстратор з підтримкою функції аналітики, що працює з роздільною здатністю 2MP -12MP в форматі H.264, H.265, вхідний / вихідний потоки 640Mbps / 640Mbps, Аудіо: вхід RCA × 1 / вихід RCA × 1, Аудіо вихід HDMI, підтримка роботи з iOS, Android пристроями; Пошук по фото, реєстрація особи, виявлення осіб (за рахунок аналітики камери) по 64 каналам, виявлення особи (за рахунок аналітики реєстратора) по 4 каналам, відеовихід: HDMI × 4 (4K × 2K), VGA × 1, тривожні: вхід 24 / вихід 8, перегляд архіву камер: локально / по мережі 16/16, мережа: RJ45 10/100/1000 Mbps × 2, USB 2.0 × 2; USB 3.0 × 1; HDD: SATA × 16, e-SATA × 1 до 10 ТБ розміри 437 / 483 / 143 мм; Живлення: 220В.Відеореєстратор TD-33128B16-A2 від TVT Digital – це 128-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 12 Мр. Наявність вбудованої функцій інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань. Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відмітити наступні: два відеовиходи HDMI (4К), два HDMI (2К) та один VGA, 1 аудіовхід RCA та 1 аудіовихід RCA, 1 аудіовихід HDMI, 24 тривожних входів та 8 виходів, вхідні/вихідні потоки 640/640 Mbps, дві мережі RJ45 10/100/1000Mbps, перегляд архіву локально/віддалено 16/16 каналів, підтримка роботи з iOS та Android, 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0, підтримка 16-ти HDD (SATA) до 10Тб, інтерфейс e-SATA.
Доступна аналітика з камерами сторонніх виробників за рахунок продуктивності реєстратора (доступно 4 канали).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 10Mbps |
| Smart функции | Наявність вбудованої аналітики, підтримує розпізнавання облич. |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | 4xHDMI|VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество жестких дисков | 16 |
| Кількість каналів IP | 128 |
| Материал корпуса | Металл |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | АC 220 В |
| Підтримка браузерів | Да |
| Рабочая температура | -15 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 437 / 483 / 143 мм |
| Серия | A1 |
| Скорость записи | 12 Mп (25 к/с) |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тревожные входы/выходы | 24 / 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Zoom , Відтворення , Пауза, FB, FF |
Информация для заказа
- Цена: 100 285 ₴



