16-канальний мережевий відеореєстратор, що працює з роздільною здатністю 2MP-8MP в форматі H.264, H.265, H.265+; вхідний / вихідний потоки 112Mbps / 112Mbps; Підтримка роботи з iOS, Android пристроями; аудіо(RCA): вхід х1/вихід х1; Тривожний: вхід х4/вихід х1; Відеовихід: HDMI × 1, VGA × 1; Перегляд архіву камер: локально / по мережі 16/16; Мережа: RJ45 1000 Mbps, USB 2.0 × 2; HDD: SATA × 2; Розміри 380 / 268 / 48мм; Живлення: DC 12V / 3A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | HDMI|VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | 1000 Mb (RJ45 x 1) |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Кількість користувачів онлайн | 16, Dual Stream |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 5 Мп , 8 Мп, 2 Мп, 4 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / 3 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 8 Мп |
| Розміри | 380 / 268 / 48 мм |
| Серия | S |
| Скорость записи | 8 Мп 20к/с)|2 Мп (25 к/с)|5 Мп (25 к/с) |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Zoom , Відтворення , Пауза, FB, FF |
Информация для заказа
- Цена: 6 243 ₴





