4-x канальний мережевий відеореєстратор, що працює з роздільною здатністю 2MP -6MP в форматі H.264, H.265; Частота кадрів (головний поток) 2МП (25 к/с), 5МП (25 к/с); Вхідний / вихідний потоки 32Mbps / 32Mbps; Підтримка роботи з iOS, Android пристроями; Відеовихід: HDMI × 1, VGA × 1; Перегляд архіву камер: локально / по мережі 4/4; Мережа: RJ45 100 Mbps; Bitrate 128Kbps – 10Mbps; USB 2.0 × 2; HDD: SATA × 1; розміри 255 / 222 / 42мм; Живлення: DC 12V / 1,5AВідеореєстратор TD-3104B1 (32-32) від TVT Digital – це 4-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 6 Мр.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відмітити наступні: відеовиходи HDMI та VGA, вхидні/вихідні потоки 32/32 Mbps, мережа RJ45 100 Mbps, перегляд архіву локально/віддалено 4/4 каналів, 2 порти USB2.0, підтримка одного HDD (SATA) до 8Тб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | HDMI|VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | 100 Mb (RJ45 x 1) |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 4, Dual Stream |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 5 Мп , 6 Мп, 2 Мп, 4 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 48 В / 1.25 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 6 Мп |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Серия | S |
| Скорость записи | 8 Мп (20 к/с)|2 Мп (25 к/с)|5 Мп (25 к/с) |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Zoom , Відтворення , Пауза, FB, FF |
Информация для заказа
- Цена: 2 519 ₴





