32-ти канальний мережевий відеореєстратор з функціями аналітики, що працює з роздільною здатністю 2MP -8MP в форматі H.264, H.265, H.265+; Вхідний / вихідний потоки 160Mbps / 160Mbps; Підтримка роботи з iOS, Android пристроями; аудіо(RCA): вход х1/вихід х1; Відеовихід: HDMI × 1, VGA × 1; Перегляд архіву камер: локально / по мережі 16/16; PoE порты: RJ45 ×1 Мережа: RJ45 1000 Mbps, USB 3.0 × 1; HDD: SATA × 2 до 8 ТБ; розміри 380 / 268 / 48 мм; Живлення: DC 12V / 4AВідеореєстратор TD-3332H2-A1 (256-256) від TVT Digital – це 32-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр. Наявність вбудованої функцій інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань. Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital серії Е2А дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відмітити наступні: відеовиходи HDMI (4К) та VGA, 1 аудіовхід та 1 аудіовихід, вхидні/вихідні потоки 256/256 Mbps, мережа RJ45 100 Mbps, перегляд архіву локально/віддалено 16/16 каналів, база даних облич, підтримка роботи з iOS та Android, порти USB2.0 та USB3.0, підтримка двох HDD (SATA) до 8Тб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | HDMI|VGA |
| Відеокодек | H.265+, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | 1000 Mb (RJ45 x 1) |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Кількість користувачів онлайн | 16, Dual Stream |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 5 Мп , 8 Мп, 2 Мп, 4 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / 4 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 8 Мп |
| Розміри | 380 / 268 / 48 мм |
| Серия | A1 |
| Скорость записи | 8 Мп (20 к/с)|2 Мп (25 к/с)|5 Мп (25 к/с) |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Zoom , Відтворення , Пауза, FB, FF |
Информация для заказа
- Цена: 10 943 ₴





