16-канальний мережевий відеореєстратор, що працює з роздільною здатністю 3MP : 2048 x 1536 в форматі H.264, запис: 3MP 400fps; 1080P 400fps; 720P 400fps, відеовихід: VGAх1(1080P), HDMIх1 (1080P); аудіо(RCA): вхід 1 /вихід 1; перегляд архіву камер: локально/по мережі 4/4, мережа: RJ45 GIGA Ethernet, USB3.0x1, USB2.0x1; HDD: SATAx1 до 6 ТБ, розміри 300x260x60 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | HDMI|VGA |
| Відеокодек | H.265+, H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | 1000 Mb (RJ45 x 1) |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 5 Мп, 2 Мп, 4 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / 2 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність відеосигналу | 5 Мп |
| Розміри | 300 / 260 / 60 мм |
| Серия | S |
| Скорость записи | 2 Мп (25 к/с)|5 Мп (25 к/с) |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Zoom , Відтворення , Пауза, FB, FF |
Информация для заказа
- Цена: 3 830 ₴





