Вулична купольна AHD-відеокамера з роздільною здатністю 4 Мп. ІЧ-підсвічування до 40 м, матриця 1/2.7" HD, фіксований об'єктив f=3.6 мм, роздільна здатність 2592x1520, чутливість 0.01 Lux, OSD-меню, механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, живлення DC 12 В/500 мА, ступінь захисту IP66, робоча температура -40 °С ~ +60 °С, металевий корпус, габаритні розміри Ø 133 / 110 мм
AHD-відеокамера Light Vision VLC-8259DA для вуличного встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м.
Застосування
Купольну AHD-відеокамеру Light Vision VLC-8259DA можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 2592*1520 пікселів.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7 HD |
| Питание | DC 12 В / 500 мА |
| Рабочая температура | -40 °C - +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | 133 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | AHD-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 1 381 ₴



