Внутрішня купольна відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25м (3 ультрапотужні світлодіоди 3 покоління), 1/2,7" HD 1080Р (2MP), об'єктив f=1,8мм, кут огляду 120°, чутливість 0,01 Lux, OSD-меню , механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, матеріал корпусу метал, ступінь захисту IP33, живлення DC12V/350mA, габаритні розміри Ø 110(D)*60(H)Купольна відеокамера у залізному корпусі, призначена для встановлення у приміщеннях. Дана модель має нову технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD
Особливості моделі:
Матриця/Формат: 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS
Об'єктив: F= 1,8 мм
Роздільна здатність: FULL HD (1080P)
Чутливість: 0.01 Lux/F1.2 (День) 0.01 Lux/F1.2 з ІЧ
Живлення: DC12±5% | 350мAч
День/Ніч: Механічний (ICR)
ІЧ підсвічування: 3 діоди
Дальність ІЧ: 25 м
Клас захисту: IP 33 - для приміщень
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Fisheye |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Класс защиты | IP33 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7 HD |
| Питание | DC 12 В / 350 мА |
| Рабочая температура | -20 °С - +50 °С |
| Робоча вологість | До 85% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 / 60 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | MHD (за замовчуванням AHD) |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 944 ₴





