

MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-1192DM White f=2.8mm (75-00022)
- В наличии
- Код: 75-00022
876 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp внутрішня купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (3 світлодіоди); матриця 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS; об'єктив f=2.8 мм (3Mр); чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; матеріал корпусу пластик; ступінь захисту IP33; живлення DC12V/500mA; габаритні розміри Ø 105 / 95 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Класс защиты | IP33 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7 HD |
| Питание | DC 12 В / 350 мА |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | До 85% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 115 / 95 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | MHD (за замовчуванням AHD) |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 876 ₴



