Вулична вологозахищена циліндрична відеокамера (антивандальний металевий корпус) з ІЧ-підсвічуванням до 25м (36 світлодіодів), 1/3"TVI 3MP, AHD/CVI 2MP, об'єктив f=3,6мм, чутливість 0,01 Lux, OSD- меню, механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, ступінь захисту IP66, живлення, DC12V/450мAч, габаритні розміри 220(L)*140(W)*60(H).Вулична вологостійка циліндрична відеокамера в алюмінієвому корпусі призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності. Дана модель має нову технологію передачі відеосигналу стандарту MHD.
MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
Особливості моделі:
Матриця/Формат: 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS
Об'єктив: F=3.6 мм
Роздільна здатність: TVI 3MP, AHD/CVI 2MP
Чутливість: 0.01 Lux/F1.2 (День) 0.01 Lux/F1.2 з ІЧ
Живлення: DC12±5% | 450мAч
День/Ніч: Механічний (ICR)
ІЧ підсвічування: 36 світлодіодів
Дальність ІЧ: 25 м
Клас захисту: IP 66 - вулична
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3 TVI |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Рабочая температура | -40 °C - +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Розміри | 220 / 140 / 60 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | MHD (за замовчуванням AHD) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 1 287 ₴



