2 Мп внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz), роздільна здатність запису 1080P, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°, ІЧ-підсвічування 10 метрів (10 LED світлодіодів), двостороннє аудіо високої якості, об’єктив f=3,6 мм; є P2P хмарний сервіс, push-повідомлення з детекції руху на IOS, Android (додаток CareCam), підтримка протоколу TCP/IP,RTSP,Onvif, запис по детекції на micro SD карту (до 32гб),живлення DC5V/2А в комплекті , Габаритні розміри: 130×100×140 мм. Вага: 110 г. Комплектація: IP WI-FI відеокамера, кронштейн для кріплення на поверхню, інструкція, монтажний набір2 Мп внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz), роздільна здатність запису 1080P, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°, ІЧ-підсвічування 10 метрів (10 LED світлодіодів), двостороннє аудіо високої якості, об’єктив f=3,6 мм; є P2P хмарний сервіс, push-повідомлення з детекції руху на IOS, Android (додаток CareCam), підтримка протоколу TCP/IP,RTSP,Onvif, запис по детекції на micro SD карту (до 32гб),живлення DC5V/2А в комплекті , Габаритні розміри: 130×100×140 мм. Вага: 110 г. Комплектація: IP WI-FI відеокамера, кронштейн для кріплення на поверхню, інструкція, монтажний набір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 Гб |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 130 / 100 / 140 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴



