2 Мп внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz), ІЧ-підсвічування до 10 метрів, вбудований мікрофон та розмовний динамік, двостороннє аудіо високої якості (два режими передачі звуку: duplex, push-to-talk), об'єктив f= 2,8 мм; роздільна здатність запису 1080P, механічний ІЧ-фільтр, вбудований датчик руху PIR з виявленням руху; підтримка кодека H.264 +; режими розкладу запису: постійна, за детекцією, за графіком (дві часові зони); запис на micro SD карту (до 128гб) або в хмару, push-повідомлення щодо детекції руху на IOS, Android (додаток ICSee); живлення через роз'єм micro USB (5V) або автономне живлення від акумулятора 18650 Li-ion, Габаритні розміри: 85х165 мм, Вага: 270 г. Комплектація: IP WI-FI відеокамера, один акумулятор 18650 Li-ion, кронштейн кабель USB-microUSB, інструкція, набір монтажний.2 Мп внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz), ІЧ-підсвічування до 10 метрів, вбудований мікрофон та розмовний динамік, двостороннє аудіо високої якості (два режими передачі звуку: duplex, push-to-talk), об'єктив f= 2,8 мм; роздільна здатність запису 1080P, механічний ІЧ-фільтр, вбудований датчик руху PIR з виявленням руху; підтримка кодека H.264 +; режими розкладу запису: постійна, за детекцією, за графіком (дві часові зони); запис на micro SD карту (до 128гб) або в хмару, push-повідомлення щодо детекції руху на IOS, Android (додаток ICSee); живлення через роз'єм micro USB (5V) або автономне живлення від акумулятора 18650 Li-ion, Габаритні розміри: 85х165 мм, Вага: 270 г. Комплектація: IP WI-FI відеокамера, один акумулятор 18650 Li-ion, кронштейн кабель USB-microUSB, інструкція, набір монтажний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Внешний вид | Кубічна |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 85 /165 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 2 044 ₴



