2 Мп внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz), ІЧ-підсвічуванням до 10м, вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості, роздільна здатність запису 1080P; інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається, кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-90°, механічний ІЧ-фільтр; об’єктив f=3,6 мм; безкоштовний P2P хмарний сервіс (підтримка WEB доступу до облікового запису користувача в хмарному сервісі), push-повідомлення на IOS, Android (додаток YCC360 Plus); живлення USB 5V/1,5A; запис по детекції на micro SD карту (до 64гб), габаритні розміри: 180×90×90 мм. -MicroUSB, інструкція, монтажний набір.VLC-03ID – внутрішня поворотна модель IP-відеокамери, яка відмінно підійде для встановлення в будинку, офісі чи магазині. Оснащена матрицею 2 МР, що дозволить здійснювати якісне відеоспостереження на об’єкті. Кут повороту 0-350°, Кут нахилу 0-90°. Камера вміє вести інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається, і включати запис відео по детекції на micro SD карту. Дана модель має модуль Wi-Fi для підключення до мережі, а також вбудовані мікрофон і динамік. VLC-03ID може записувати на карту microSD до 64 Гб. Також встановлено ІЧ-підсвічування до 10 м, яке дозволить вести цілодобове спостереження навіть у темний час доби. Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс, а також є підтримка WEB доступу до облікового запису користувача у хмарному сервісі. Є відправка push-повідомлень на IOS, Android (додаток YCC360 Plus).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 4G | Нет |
| PoE | Нет |
| Smart функции | Інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається |
| Wi-Fi | Да |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 Гб |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 180 / 90 / 90 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спрацювання за подією | Повідомлення |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴



