2 Мп WI-FI IP-відеокамера з підтримкою запису 1080P/25 fps на картку Micro SD до 128 Гб (карта не входить до комплекту). ІЧ-підсвічування 6 метрів, кут огляду 110 °, вбудований датчик руху PIR з виявленням руху, двостороннє аудіо високої якості, робота з мережами WI-FI 2.4GHz, безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-повідомлення на IOS, Android (додаток ToSee). Запис/відправлення push-повідомлень щодо детекції руху. Живлення через micro USB (5V) або автономне живлення від 2-х акумуляторів 18650 Li-ion, які йдуть у комплекті (автономна робота до 2-3 місяців, підзарядка акумуляторів: micro USB 5V або зарядний пристрій), Споживання 300 мА в режимі очікування, 250мА у робочому режимі; Ступінь захисту IP55; Робоча температура: -20 ℃ - 55 ℃. Габаритні розміри: 95х53х80 мм. Вага: 550 грам. Комплектація: IP WI-FI відеокамера, два настінні кронштейни (один з яких магнітний), два акумулятори 18650 Li-ion, кабель USB-microUSB, інструкція, монтажний набір.VLC-02IB - 2 Мп WI-FI IP-відеокамера з підтримкою запису 1080P/25 fps на карту Micro SD до 128 Гб (карта не входить до комплекту). ІЧ-підсвічування 10 метрів, кут огляду 110 °, вбудований датчик руху PIR з виявленням руху, двостороннє аудіо високої якості, робота з мережами WI-FI 2.4GHz, безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-сповіщення на IOS, Android (додаток ToSee). Запис/відправлення push-повідомлень щодо детекції руху. Живлення через вхід micro USB (5V) або автономне живлення від 2-х акумуляторів 18650 Li-ion, які йдуть в комплекті (автономна робота до 2-3 місяців, підзарядка акумуляторів: micro USB 5V або зарядний пристрій); Споживання 300 мА в режимі очікування, 250мА у робочому режимі; Ступінь захисту IP65; Робоча температура: -20 ℃ – 55 ℃. Габаритні розміри: 95х53х80 мм. Вага: 550 грам. Комплектація: IP WI-FI відеокамера, два настінні кронштейни (один з яких магнітний), два акумулятори 18650 Li-ion, кабель USB-microUSB, інструкція, монтажний набір.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| 4G | Нет |
| PoE | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 6 м |
| Динамік | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 95 / 53 / 80 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Спрацювання за подією | Повідомлення |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 2 880 ₴



