Вулична купольна вологозахищена IP-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40м; матриця 1/2.8" Sony IMX322; механічний ІЧ-фільтр; WDR, HLC, BLC; підтримувані роздільні здатності кадру: 3 основних відеопотоку компресії H.264: 1080р; 960р; 720р; 3 додаткових відеопотоки: D1; VGA; CIF ; швидкість передачі даних: 64kbps - 8192kbps, кодування потоку відео: VBR/CBR, налаштування зображення, протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP; аудіо: вхід1/вихід1; кнопка reset; ступінь захисту IP66; живлення DC12/PoE(IEEE802.3af); габаритні розміри Ø 140*100мм; вага 670гр.Вулична купольна вологозахищена IP-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40м; матриця 1/2.8" Sony IMX322; механічний ІЧ-фільтр; WDR, HLC, BLC; підтримувані роздільні здатності кадру: 3 основних відеопотоку компресії H.264: 1080р; 960р; 720р; 3 додаткових відеопотоки: D1; VGA; CIF ; швидкість передачі даних: 64kbps - 8192kbps, кодування потоку відео: VBR/CBR, налаштування зображення, протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP; аудіо: вхід1/вихід1; кнопка reset; ступінь захисту IP66; живлення DC12/PoE(IEEE802.3af); габаритні розміри Ø 140*100мм; вага 670гр.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Нет |
| Питание | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø140 / 100 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 510 ₴





