Блок безперебійного живлення трансформаторний; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A; вхідна напруга 180-220 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 0.85 А; металевий бокс; 275 / 290 / 100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 187-244 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 275 / 290 / 100 мм |
| Тип ИБП | Транформаторний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 3 444 ₴





