
Блок живлення Mustang Energy PS-1201-L 12V/0.7A (43-00015)
- В наличии
- Код: 43-00015
96 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 0.7 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 45 см; розміри 85 / 50 / 33 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 85 / 50 / 33 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 96 ₴



