
Блок живлення KRF-1230(18CH) BOX Kraft (43-00029)
- В наличии
- Код: 43-00029
1 503 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 18 каналів навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 30 А, максимальний струм на канал 1.5 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий бокс із замком, 2 ключі у комплекті; розміри 315 / 220 / 59 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 18 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 315 / 220 / 59 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип защиты | Від короткого замикання |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 503 ₴



